K pronájmu, Byt 2+kk, 49 m2
Bořivojova 1048 55, Praha 3
Cena: 20000 Kč | Datum vydání: 22.12.2025
Komfortní byt s moderním vybavením na Žižkově
K pronájmu je nabízen byt umístěný ve 2. patře tradičního činžovního domu s výtahem, situovaného v klidné ulici na pomezí Žižkova a Vinohrad. Lokalita přirozeně spojuje historický městský charakter s výbornou dostupností a kompletní občanskou vybaveností.
Interiér bytu nabízí harmonické propojení funkčnosti a současného standardu bydlení. Kuchyň je vybavena novou kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči, včetně sklokeramické varné desky, elektrické trouby, myčky, digestoře a kombinované chladničky. Obytné místnosti mají plovoucí podlahy, ostatní prostory jsou řešeny keramickou dlažbou.
Součástí bytu je koupelna se sprchovým koutem a pračkou. O tepelný komfort se stará nový elektrický kotel s deskovými radiátory. Vstupní hala je vybavena bezpečnostními vchodovými dveřmi, které podtrhují pocit klidu a soukromí.
Dům se nachází v atraktivní části historického Žižkova. Zastávka Lipanská s tramvajovými i autobusovými spoji je vzdálena přibližně 150 metrů. V bezprostředním okolí se nachází široká nabídka restaurací, kaváren, obchodů i kulturního vyžití. Park Parukářka poskytuje ideální prostor pro relaxaci a volnočasové aktivity.
Byt je k dispozici od 3. ledna 2026.