K prodeji, Byt 3+1, 60 m2
, Karlovy Vary
Cena: 0 € | Datum vydání: 04.04.2026
Nabízíme exkluzivní byt 3+1 v lázeňském městečku Kurort Oberwiesenthal (SRN), pouhých 5 minut od Božího Daru a českých hranic.
Byt je již registrován jako „Ferienwohnung“, což umožňuje legální krátkodobý i dlouhodobý pronájem. Zároveň je zde možnost zajištění kompletní správy nemovitosti – včetně úklidu a provozu krátkodobých pronájmů. Nemovitost tak může fungovat jako plně servisovaná investice bez nutnosti Vaší osobní přítomnosti.
Byt o dispozici 3+1 (60 m²) se nachází v 1. nadzemním podlaží revitalizovaného panelového domu. Nabízí plně vybavenou kuchyň, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, prostorný obývací pokoj a dvě ložnice.
Součástí prodeje je veškeré vybavení – nábytek, spotřebiče, nádobí i textil. Byt je připraven k okamžitému užívání nebo pronájmu bez dalších investic.
K dispozici je sklep, společná prádelna a samostatný plynový kotel, který zajišťuje nízké provozní náklady a komfortní vytápění. Dům je zateplený a velmi dobře udržovaný.
Lokalita je vyhledávaná jak pro rekreaci, tak pro klidné bydlení. V zimě oceníte blízkost lyžařských areálů (Klínovec, Boží Dar, Fichtelberg, Neklid), v létě pak výborné podmínky pro cyklistiku, turistiku i relax v přírodě.
Výhodou je skvělá dostupnost z ČR a zároveň příznivější pořizovací cena oproti srovnatelným nemovitostem na české straně hor.
Pro české zájemce je zajištěn kompletní servis – česky mluvící majitelka, překlady i právní podpora při převodu. Celý proces probíhá u německého notáře.