K prodeji, pozemky - stavební / komerční
Souběžná II , Praha 5
Cena: 1,15E+07 Kč | Datum vydání: 10.07.2025
Hledáte místo, kde byste si mohli postavit dům přesně podle svých představ, a zároveň nechcete opouštět Prahu? Tento pozemek o výměře 513 m², situovaný v příjemné a klidné části Praha 5 Jinonice může být tou správnou volbou.
Lokalita nabízí výbornou dopravní dostupnost – MHD je v docházkové vzdálenosti a automobilem jste v centru během pár minut. V okolí najdete kompletní občanskou vybavenost, od obchodů, škol a školek až po služby, restaurace i volnočasové aktivity. Pozemek je přístupný z obecní komunikace, má vlastní vjezd a a veškeré sítě jsou na hranici pozemku, což výrazně usnadňuje přípravu výstavby. V územním plánu je pozemek v kategorii OB - Čstě Obytná.
Díky svému umístění v zeleni, ale zároveň v dosahu města, je ideální pro ty, kdo hledají klidné rodinné bydlení bez kompromisů a svých představ na území hlavního města Prahy. Pro více informací kontaktujte makléře.