K prodeji, Byt 3+1, 65 m2
Poljanovova 3241 1, Praha 4
Cena: 7393000 Kč | Datum vydání: 12.12.2025
Prodej prostorného bytu 3+1/L s krásným výhledem.
Klíčové vlastnosti
Lokalita : Byt se nachází ve vyhledávané a klidné části Prahy 4 - Modřany, kousek od vstupu do malebné Modřanské rokle. Ideální pro procházky, běhání nebo relaxaci v přírodě.
Perfektní dispozice: Slunný byt 3+1 (s možností jednoduché úpravy na prostorné 3+kk pouhým zbouráním příčky mezi kuchyní a obývacím pokojem).
Neopakovatelný výhled: Užijte si západní výhled na rozlehlý Chuchelský háj a okolní zeleň přímo z obývacího pokoje a ložnic! Kuchyně je orientována na sever.
Velkorysá lodžie: Zasklená lodžie s novou konstrukcí po rekonstrukci z roku 2020 rozšiřuje obytný prostor a umožňuje celoroční posezení.
Nízké náklady a skvělý stav domu: Dům je kompletně zateplen, má zateplenou střechu a plastová okna. Stoupačky jsou v plastu. Velkou výhodou je, že Společenství vlastníků jednotek (SVJ) má naspořeno přes 4 miliony Kč ve fondu oprav, což zajišťuje bezstarostný provoz a nízké měsíční náklady.
Parametry bytu:
Typ: Byt 3+1/L (Lodžie)
Podlaží: 3. nadzemní podlaží z celkem 12
Příslušenství: K bytu náleží praktická komora umístěná přímo na patře.
Stav: Jádro je původní (obložené, se sprchovým koutem), okna jsou opatřena žaluziemi. Byt je ideální pro okamžité pronajímání nebo k rekonstrukci dle vlastních představ (stačí dokoupit kuchyňskou linku).
Poljanovova, Modřany
Dostupnost MHD: Zastávka tramvaje a autobusu "Modřanská rokle" je 300m od domu a zajišťuje rychlé spojení do centra.
Občanská vybavenost: Maximální komfort pro Váš každodenní život! Supermarket Albert je doslova pár kroků před domem. V okolí je kompletní síť obchodů, restaurací, škol a školek.
Komfort bydlení: V domě jsou k dispozici dva nákladní výtahy pro pohodlné stěhování a bezbariérový přístup.
Tento byt představuje skvělou investiční příležitost k rychlému pronájmu nebo ideální start pro rodinné bydlení v žádané lokalitě s přírodou za rohem.
Neváhejte si domluvit prohlídku a přesvědčit se o kouzlu tohoto místa.