K prodeji, Rodinný dům
Úvoz , Praha-západ
Cena: 1,949E+07 Kč | Datum vydání: 04.02.2026
Nabízíme k prodeji rodinný dům v rámci nového developerského projektu v malebné obci Ptice, která nabízí klidné bydlení v přírodě a zároveň velmi dobrou dostupnost do Prahy a okolních měst.
Fáze projektu: ve výstavbě, dokončení první etapy plánováno na srpen 2026
Zahrada a parkování: Dům má vlastní zahradu a parkovací stání, ideální pro rodiny s dětmi nebo domácí mazlíčky
Technické vybavení: napojení na inženýrské sítě (elektřina, pitná voda, kanalizace), vytápění elektrickými rohožemi, v každé místnosti je klimatizace rekuperace a dům je vybaven fotovoltaikou, dešťové vody likvidovány na pozemku
Komplex a služby v okolí: projekt bude součástí uzavřeného komplexu s polyfunkčním domem obsahujícím kavárnu, sportovní obchod a potraviny
Lokalita:
Obec Ptice je známá svou příjemnou atmosférou, čistým prostředím a množstvím zeleně. V okolí najdete cyklostezky, lesy a možnosti pro volnočasové aktivity. Díky výborné dopravní dostupnosti do Prahy (vlakem i autem) je ideální pro ty, kteří chtějí spojit klidný život mimo ruch města s rychlým spojením do centra Prahy.
Součástí našich služeb je vyřešení nejvýhodnější formy financování s výběrem z nabídky celého trhu.
Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás kontaktujte.