K prodeji, Obchody
Ve stínu 168 7, Praha 10
Cena: 1,45E+07 Kč | Datum vydání: 16.06.2026
Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji samostatně stojící budovu na Praze 10, v ulici Ve stínu, na rozhraní Strašnic a Vinohrad, v blízkosti lokality Hagibor.
Stavba stojí na pozemku o výměře 109 m² s možností využití až 129 m². Výhodou je také možnost výstavby dalšího podlaží s předběžným souhlasem souseda.
V současné době je zde provozována prodejna potravinářského zboží – řeznictví a uzenářství s 25letou historií, kterou je možné bez dalších investic ihned provozovat.
Součástí prodeje jsou dva chladicí boxy, dvě přístěnné lednice, desetimetrový chladicí pult a kompletní nerezové vybavení potřebné pro provozování řeznictví. Vstup do provozovny je řešen automatickými dveřmi na fotobuňku a celý prostor je klimatizován.
Nemovitost je napojena na veškeré inženýrské sítě – vodovod, kanalizaci, elektřinu a plyn.
Výborná dopravní dostupnost je samozřejmostí. Stanice metra Strašnická je vzdálena přibližně 400 m, tramvajová zastávka se nachází pouhých 50 m od nemovitosti. V místě je kompletní občanská vybavenost včetně mateřských a základních škol, obchodů a služeb. Obchodní centrum Eden je dostupné během několika minut.
Pozemek parc. č. 2067 v k. ú. Strašnice se nachází v zastavěném a stabilizovaném území s funkčním využitím OV – všeobecně obytné a OB – čistě obytné. V obou funkčních plochách je hlavním využitím bydlení, včetně staveb pro bydlení a bytů v nebytových domech.
Lokalita Třebešín má charakter zahradního města. V okolí se nachází rodinné a bytové domy o 2 až 5 nadzemních podlažích. Případný záměr bude muset splnit požadavky územního plánu, Pražských stavebních předpisů, požadavky na zastavěnost pozemku, výškové uspořádání a charakter okolní zástavby.
Nemovitost je vhodná jak pro pokračování stávající obchodní činnosti, tak i jako investiční příležitost.
Pro bližší informace kontaktujte makléře.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.