K pronájmu, Byt 3+1, 70 m2
Mozartova 3600 21, Jablonec nad Nisou
Cena: 15000 Kč | Datum vydání: 13.04.2026
Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
inbyty.cz/byt-dfufj
K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 3+1 v oblíbené lokalitě Mozartova. Byt o celkové výměře 70 m2 se nachází ve 4. podlaží panelového domu s výtahem. K bytu patří i balkon.
Byt se nabízí plně vybavený. Kuchyně disponuje lednicí, sporákem, mikrovlnnou troubou a digestoří. Obývací část je zařízena skříněmi a knihovnou. Součástí ložnice je postel a skříň. V druhém pokoji najdeme také postel a šatní skříň. V koupelně je vana a umyvadlo. Toaleta je umístěna samostatně. V předsíni najdeme velkou šatní skříň.
V okolí domu najdeme restaurace, supermarket, základní a mateřskou školu, lékárnu atd. Dvě minuty chůze od domu je vzdálená autobusová zastávka.
Byt je volný k nastěhování od 15.4. 2026.
Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.
Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!