K prodeji, Byt 3+1, 80 m2
, ,
Cena: 3200000 Kč | Datum vydání: 02.07.2026
Prostorný byt, garáž v přízemí.
K prodeji nabízíme byt 3+1 82m2 ve třetím nadzemním podlaží bytového domu v obci Lnáře, stranou od rušných komunikací. V porovnání s většími městy je zde výrazně nižší pořizovací cena podpořena možností získat k bytu i garáž. Stojí za to se porozhlédnout, za jaké ceny se samostatné garáže prodávají, garáž k tomuto bytu lze získat jen za 300.000 Kč. Díky pohodlné dojezdové vzdálenosti jsou v dosahu všechna podstatná města: Strakonice cca 30km, Písek cca 35km, Horažďovice +20km, Nepomuk 17km, Blatná jen 8km. Stačí si jen vybrat, o pracovní příležitosti v okolí není nouze. ZŠ a MŠ přímo ve Lnářích. V obci dále najdete prodejnu potravin, poštu, gotickou tvrz, zámek, kulturní dům a mnoho dalšího.
Byt nabízíme do prodeje bez vybavení, zůstává jen kuchyňská linka bez elektrospotřebičů a samozřejmě zařizovací předměty koupelny a toalety. Modernizací prošla jak kuchyňská linka, tak podlahové krytiny, ostatní je v původním stavu. Byt je obsazen nájemníkem, nájemní smlouva do 31.12.2026 s možností prodloužení podle přání kupujícího. Sklepní kóje k dispozici. Ohřev TUV bojlerem. Okna kuchyně a ložnice jsou orientována na sever, oproti tomu balkon, okna obýváku a druhého pokoje jsou orientována na jih s příjemným výhledem na obec. Náklady na bydlení jsou nyní bez elektřiny jen cca 4.500 Kč/měsíc (teplo, fond oprav, vodné, apod.).
Dům byl postaven cca v roce 1980, je po rekonstrukci střechy a po výměně oken a vchodových dveří v roce 2010, stoupačky též po rekonstrukci. Vytápění společnou plynovou kotelnou.
Neváhejte nás kontaktovat, prohlídku zajistíme v předem dohodnutém termínu.