K prodeji, Byt 3+1, 71 m2
Okružní , Karviná
Cena: 2750000 Kč | Datum vydání: 25.05.2026
Nabízíme Vám k prodeji byt 3+1 v osobním vlastnictví se zasklenou lodžií v Havířově Šumbarku na ulici Okružní. Jedná se o byt o celkové výměře 68m2 ve zvýšeném přízemí šesti podlažního panelového domu domu. Byt je po kompletní rekonstrukci: jádro ze sádrokartonu, nová kuchyňská linka, nivelace podlahových ploch, plovoucí podlahy, snížené stropy s hlukovou izolací, nová elektroinstalace, nové dveře, plastová okna se žaluziemi, nové osvětlení.
Perfektní dispozice bytu s velkým obývacím pokojem, průchozím do ložnice se zasklenou lodžií, průchod z obývacího pokoje i do kuchyně s velkou kuchyňskou linkou, sporákem digestoří. Samostatný pokoj přístupný z chodby, zde je prostor pro umístění skříní. Velká vykachličkovaná koupelna s vanou, místem pro pračku, umyvadlovou skříňkou se zrcadlem, samostatné WC.
V těsné blízkosti zastávka MHD, obchod, školy, lékaři, bazén, pošta atd. Parkování před domem.
Byt je v současné době obsazen platícími slušnými nájemníky, kteří by v nájmu rádi pokračovali. Rádi pomůžeme s vyřízením financování, všemi dokumenty i zajištěním správy nájmu.