K pronájmu, Byt 2+kk, 50 m2
Lidická 1005 23, Brno-město
Cena: 22000 Kč | Datum vydání: 23.06.2026
Nabízíme k pronájmu moderní cihlový byt 2+kk o velikosti 50 m², který se nachází v atraktivní lokalitě Brno - Veveří, na adrese Lidická 1005/23b. Byt prošel nedávno kompletní rekonstrukcí a je umístěn na 8. nadzemním podlaží, díky čemuž nabízí krásný výhled na historické centrum města. Byt je nevybavený,
Tento byt je nabízen k pronájmu jako nezařízený, avšak ve velmi dobrém standardu provedení, včetně klimatizace a předokenních rolet. Výjimečnost bytu umocňuje prostorná terasa orientovaná do klidného vnitrobloku, která nabízí ideální prostor pro relaxaci a příjemné chvíle odpočinku.
Lokalita bytu je jedinečná svou blízkostí k Lužáneckému parku a kompletní občanskou vybaveností v dosahu. Centrum města je navíc v pohodlné docházkové vzdálenosti, což představuje ideální kombinaci klidného bydlení s ruchem města na dosah.
Byt je k dispozici k nastěhování od 1/9/2026 a je ideální volbou pro každého, kdo hledá kvalitní bydlení v centru Brna s výhledem na jeho historické srdce. Díky tomu, že byt nebyl téměř užíván, se můžete těšit na bydlení, které je v podstatě nové. Pro více informací nebo sjednání prohlídky nás neváhejte kontaktovat.
Cena 22.000,-Kč nájemné + 3.900,-Kč zálohy za energie a služby/2.os. + kauce 30.000,- Kč. Byt bude připraven k nastěhování od 1/9/2026. Bližší informace vám rádi poskytneme v RK.