K prodeji, Rodinný dům
V Hájku 60 , Kolín
Cena: 1,089E+07 Kč | Datum vydání: 01.07.2026
Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout osobitě pojatou moderní vilu s nádherným výhledem do krajiny o dispozici 5+kk s garáží o užitné ploše 230m2 se 2 koupelnami, 3xWC, velkou garáží, šatnou, terasou a úžasným výhledem. To vše na pozemku o rozloze 488 m2 v Konárovicích, jen pět minut jízdy autem od Kolína.
Jedná se o zděnou a zateplenou novostavbu s izolačními trojskly a střešní krytinou z antracitového trapézového plechu. Dům je napojen na obecní vodovod, elektřinu, kanalizaci. Vytápění je podlahové, zdrojem je tepelné čerpadlo vzduch voda, které též ohřívá teplou vodu, PENB B.
V přízemí se nachází vzdušná vstupní hala, dva prostorné pokoje, koupelna s vanou, WC a garáž.
2.NP. disponuje velkorysým prostorem kam je umístěn obývací pokoj s výhledem do krajiny kde vše máte jako na dlani, sem byla umístěna rovněž kuchyně s jídelním koutem a výstupem na zahradu a také na terasu.
Pocit jedinečnosti umocňuje 6m výška stropu hlavního obytného podlaží otevřeného do štítu. Vzdušnost a prostor jsou dominantou domu.
Netradičně byla pojata i pracovna, která vznikla na vestavěné galerii v hlavním obytném prostoru domu.
Ve 2.NP. se nachází další samostatný pokoj s vlastním zázemím - se šatnou, koupelnou vybavenou walk in sprchovým koutem a WC.
Vybavení domu je v souladu s doporučením architekta, podlahovou krytinou byla zvolena vinylová podlaha v dekoru dřeva, koupelny jsou navrženy do moderního designu spolu s se zařizovacími předměty. V celém domě je provedena příprava na osazení předokenního stínění, vč. elektroinstalace, střešní okna mají osazeny předokenní rolety.
Dům se nachází aktuálně před dokončením a kolaudací s finálním dokončením v příštích měsících.
Vila leží na konci slepé ulice, je zde klid a soukromí. Dům se vymyká typizované výstavbě, je dílem architekta se zadáním stavby na konkrétní pozemek tak, aby vytěžil co nejvíce z místa a umožnil bydlení v prostorném a velkorysém domě, který svým majitelům neuspokojí pouze potřebu bydlení, ale bude je svou jedinečností těšit.
Konárovice jsou žádanou lokalitou s bohatým kulturním životem a se snadnou dostupností plné občanské vybavenosti blízkého Kolína. V obci je mateřská škola, pošta, obchod s potravinami, hospoda, pravidelné autobusového spojení do Kolína vzáleného jen 5 min. jízdy a také do dalších obcí v okolí.
Snadno dostupná je i dálnice D11 s dojezdem do Prahy. Velikým benefitem jsou zdejší rozlehlé lesy a cyklostezky v Polabí.
Pro další informace nebo žádost o prohlídku mne neváhejte kontaktovat.