K prodeji, Komerční prostory, 3400 m2
Lihovarská , Ostrava
Cena: 2,8E+07 Kč | Datum vydání: 26.07.2026
Nabízíme k prodeji investiční komerční objekt v Ostravě s vypracovanou architektonickou studií přestavby na moderní rezidenční bydlení. Projekt počítá s vybudováním 30 bytových jednotek ve dvou nadzemních podlažích, se zázemím a skladovacími prostory v suterénu. Nemovitost se nachází pouze 10 minut od centra města s výbornou dopravní dostupností a občanskou vybaveností v okolí.
Budova o zastavěné ploše 1 356 m² stojí na pozemku o výměře 7 251 m². Objekt má robustní železobetonový skelet, který nabízí variabilní možnosti budoucího využití. Interiér je kompletně vybourán a připraven k rekonstrukci dle hotové studie, což výrazně šetří čas i náklady investora.
Součástí projektu je možnost kombinace rezidenčních, skladových i kancelářských prostor. Díky atraktivní lokalitě, snadnému parkování a rostoucí poptávce po bydlení představuje nemovitost zajímavou investiční příležitost s potenciálem stabilního výnosu. Pro bližší informace a prohlídku kontaktujte makléře.