K prodeji, Byt 2+1, 67 m2
Východní 478 11, Karlovy Vary
Cena: 3590000 Kč | Datum vydání: 12.08.2026
Představte si ranní kávu na prosluněném jižním balkoně s výhledem na Karlovy Vary. Tento byt o rozloze 67,7 m² v osobním vlastnictví čeká na nového majitele, který mu vdechne nový život a styl. Nachází se v oblíbené a klidné lokalitě Drahovice, v 7. patře revitalizovaného panelového domu.
Proč si tento byt zamilujete: Dokonalá dispozice: Žádné průchozí pokoje. Každý člen domácnosti zde najde své soukromí.
Světlo po celý den: Kuchyně a jeden pokoj jsou na chladnější severní straně, obývací pokoj s prostorným balkonem na slunné jižní straně.
Čisté plátno: Byt je v původním stavu. Můžete hned bourat, měnit dispozice nebo jen kosmeticky upravit – limitem je pouze vaše představivost.
Bezpečný a čistý dům: Nový moderní výtah, zateplení a kamerový systém zajišťují klidné a bezpečné bydlení.
Byt je již rok neobývaný, vyklizený od zbytečností, ale zůstává v něm funkční starší nábytek a spotřebiče. K bytu patří také praktická sklepní kóje.
Vše na dosah ruky: Zastávka autobusu je hned u domu, parkování v okolí bez problému a na dálnici směr Praha jste za minutu.
Zaujala vás tato nabídka? Ozvěte se mi a domluvíme se na prohlídce.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.