K prodeji, Obchody, 470 m2
Jiráskova 6 , Děčín
Cena: 5500000 Kč | Datum vydání: 15.08.2026
Nabízíme k prodeji prostorný dvoupodlažní komerční objekt s celkovou užitnou plochou 470 m², který nabízí široké možnosti využití pro podnikání i investici. Budova se skládá z přízemí a 1. patra, přičemž dispozice umožňuje využití jako kanceláře, obchodní prostory, služby, sídlo firmy, zdravotnické zařízení, showroom, sklad nebo kombinaci více provozů.
Objekt disponuje dostatečným prostorem pro zaměstnance i zákazníky a nabízí flexibilní uspořádání místností, které lze přizpůsobit potřebám nového majitele. Na boční straně budovy se nachází nakládací rampa, která zajišťuje pohodlnou manipulaci se zbožím a usnadňuje zásobování i logistiku.
Tato nemovitost představuje skvělou příležitost pro vlastní podnikání i jako investici s potenciálem pronájmu jednotlivých prostor.