Nabízíme Vám k prodeji dvoupodlažní, částečně podsklepený cihlový rodinný dům po částečné rekonstrukci ve velmi slušném stavu, nacházející se na oploceném, pozemku s vlastní studnou o rozloze 837 m2. Dům se nachází v klidné Šumavské obci Lazny nedaleko Kašperských Hor. Obytná plocha je cca 150 m2. Dům je napojen na veřejný vodovodní řád, užitková voda je využívána z vlastní studny. Vytápění domu je zajištěno ústředně. Kanalizace je řešena jímkou. V přízemí domu jsou dvě prostorné obytné místnosti, kuchyně, koupelna s WC, prostorná veranda, spíž a chodba, ze které je vstup do sklepa, kde je um... zobrazit detail »
Aktualizace: 12.05.2026 Vydáno: 23.09.2025 ID inzerátu: 4360996
Hledáte dům, kde je opravdu, ale opravdu klid? Exkluzivně nabízíme řadový dům se slunnou, udržovanou zahradou a vzrostlými ovocnými stromy v Sušici. Patrový, cihlový dům o velikosti 273 m2 s dispozicí 6+1 je z velké části zateplený a má udržovanou fasádu. Prostorná půda přímo vybízí k rekonstrukci. Součástí domu je také prostorný sklep o rozměru 20 m2. Rovinatá zahrada o rozměru 204 m2 je relaxační oázou klidu. Vedle vstupu na pozemek je malá předzahrádka. Do domu se vchází krytým podchodem s přímým vstupem do zahrady. Zde se nachází studna s užitkovou vodou. V jižním traktu domu jsou dv... zobrazit detail »
Aktualizace: 20.04.2026 Vydáno: 20.04.2026 ID inzerátu: 4398654
Na prodej rodinný dům po loňské kompletní rekonstrukci obytné části souboru budov, zbývá dodělat pouze venkovní fasádu domu. V současné chvíli je obyvatelná část s dispozicí 2+kk o užitné ploše cca 70 m2, s tím, že je možno vybudovat obytné podkroví, či zrekonstruovat k domu přiléhající historickou sýpku. která nese nádech středověké historie, není však památkově chráněná a tak nabízí široké množství využití od komerčního nápadu až po útulnou hvězdárnu. Na celé stavbě, včetně sýpky, je položena nová střešní krytina v podobě pálené tašky. V celém domě se nachází elektrické podlahové topení a ... zobrazit detail »
Aktualizace: 22.02.2026 Vydáno: 28.10.2025 ID inzerátu: 4366663
Nabízíme k prodeji zrekonstruovanou historickou usedlost ve středověkém městečku Rabí, proslulém největším hradním komplexem v Čechách, zasazeném do malebné krajiny Pošumaví. Tato nemovitost spojuje kouzlo starých časů s komfortem moderního bydlení. Rekonstrukce proběhla s důrazem na zachování původních architektonických prvků a zároveň nabízí pohodlí pro celoroční užívání jak pro rodinné bydlení či rekreaci. Nemovitost stojí na pozemku o rozloze 1 881 m² a plynule na ni navazuje rozsáhlý ovocný sad (1 211 m²) v zastavitelném území – ideální investice do budoucna. Dům o dispozici 3+2 prošel v... zobrazit detail »
Aktualizace: 18.01.2026 Vydáno: 26.12.2025 ID inzerátu: 4377290
Ve schránce je 0 inzerátů.