Realitní kancelář si Vám dovoluje nabídnout k prodeji stavbu s číslem evidenčním, která je určena k celkové rekonstrukci dle Vašich potřeb a představ, a to v okrese Litoměřice, v obci Liběšice, v části obce Mladé. Původně zemědělská usedlost, skládající se z obytné a hospodářské části, může být překolaudována na rodinný dům pro Vaše bydlení a podnikání, případně i jako dvougenerační bydlení. Nyní se stavba užívá jako chalupa, je běžně udržována, její vybavení pak koresponduje s typem a stářím stavby. V budově cca z roku 1900 jsou pak zachovány i některé původní historické prvky, jako dosud fu... zobrazit detail »
Aktualizace: 30.07.2026 Vydáno: 20.03.2026 ID inzerátu: 4391895
Nabízíme k prodeji samostatně stojící cihlový rodinný dům v katastrálním území Velký Hubenov. Nemovitost disponuje jedním nadzemním podlažím a obytným podkrovím. Celkem nabízí pět obytných místností a nachází se na pozemku o výměře 435 m². Dům je vhodný jak pro trvalé rodinné bydlení, tak i pro rekreační využití. Jeho samostatná poloha v klidném prostředí zajišťuje dostatek soukromí a příjemné zázemí pro odpočinek. Na pozemku se nachází pergola a udržovaná zahrada, které poskytují ideální prostor pro relaxaci, posezení s rodinou i přáteli nebo letní grilování. Útulnou atmosféru domova dotvá... zobrazit detail »
Aktualizace: 26.07.2026 Vydáno: 21.07.2026 ID inzerátu: 4416523
Chcete vyměnit uspěchaný městský život za harmonický na vesnici? Plánujete chovat drobná hospodářská zvířata? Nebo prostě toužíte po chalupě v místě, kde lišky dávají dobrou noc a láká Vás romantický Máchův kraj? Nabízíme ke koupi rekreační dům s vedlejšími stavbami na pozemku o celkové výměře 1.308 m2 v Úštěku, městské části Kalovice. Podlažní dům s obytným podkrovím nabízí dispozici 4+kk o výměře 90 m2 s balkonem, menší půdou a je částečně podsklepený. Vytápění je centrální kotlem na TP + krb v obývacím pokoji, ohřev vody el. bojlerem, el. 230/400 V, voda z veřejného řadu, odpady sv... zobrazit detail »
Aktualizace: 10.06.2026 Vydáno: 01.01.2026 ID inzerátu: 4377676
BONO reality Vám ve výhradním zastoupení svého klienta nabízí ke koupi velice pěknou a příjemně prosvětlenou rekreační chatu o dispozici 3+kk s terasou, která se nachází v okrese Litoměřice, obci Úštěk, v klidné části Habřina. Habřina je malebnou okrajovou částí obce ležící v krásné přírodě. Trvale zde žije jen 78 obyvatel a z občanské vybavenosti je k dispozici vyhlášení místní restaurace a zastávka pravidelných spojů meziměstské autobusové dopravy DÚK. Mnohem známější je samotná obec Úštěk, která je proslulá svým historickým centrem, jezerem Chmelař (s kempem, minigolfem a zázemím pro k... zobrazit detail »
Aktualizace: 30.07.2026 Vydáno: 20.03.2026 ID inzerátu: 4391913
Ve schránce je 0 inzerátů.