Víme, jak výhodně prodat nemovitost!

 

Potřebujete prodat svou nemovitost? Určitě by vám nejvíce vyhovovalo, aby byl prodej rychlý, bezproblémový a aby byla cena podle vašich představ. Ne vždycky se to daří. Proto není na škodu začít přemýšlet o tom, že si pro realizaci prodeje najdete odborníka – Realitní ESO.

 

Stanovíme cenu a zajistíme inzerci

 

Oslovit realitní kancelář je určitě dobrý nápad, protože k tomu, abyste prodali nemovitost je zapotřebí mít zkušenosti a informace. Proto je dobré spojit své síly s osobním makléřem, který vám nabídne přesně to, co potřebujete.

 

V první řadě vaši nemovitost navštíví, aby si udělal o domě nebo bytě obrázek. Dalším krokem je stanovení ceny, což často bývá kamenem úrazu. Pro zkušeného makléře to není problém, protože má k dispozici cenové mapy.

 

Navíc má zkušenost z dalších prodejů. Ví tedy, za kolik je možné prodat podobnou nemovitost v dané lokalitě. Při návštěvě vaší nemovitosti ji může makléř rovnou nafotit.

 

Dále je potřeba vytvořit inzerát s poutavým popisem, ke kterému se připojí i kvalitní fotografie. Tuto část prodeje lidé často podceňují. Makléř ovšem ví, jak nemovitost nafotit, jak inzerát napsat a především na jaké portály ho umístit.

 

Ušetříme Vám čas i starosti

 

Prodej domu nebo bytu se neobejde bez prohlídek zájemců. I to je samozřejmě součástí práce makléře. Vám jako prodejci to velmi šetří čas. Ale pokud chcete být u prohlídek přítomni, není to žádný problém. Nikdo se nemůže divit tomu, že chcete vidět nebo dokonce rozhodnout o tom, kdo se stane budoucím majitelem vaší nemovitosti.

 

Věřte tomu, že kvalitnímu makléři jde o všestrannou spokojenost a nikoli primárně o jeho zisk. Prověří, zda potencionální kupce není například v insolvenci, aby se minimalizovali problémy s placením.

 

Je také celkem běžné, že makléř spolupracuje s hypotéčním specialistou, který klienty ověří opravdu pečlivě. Nemusíte se tedy bát, že by prodej bytu nebo domu skončil nezdarem.