Chcete prodat nebo koupit byt v Praze?

 

Chystáte se na prodej nebo naopak koupi nemovitosti v Praze? Jistě víte, že reality v našem hlavním městě nejsou zrovna levné a i samotný prodej nebo koupě může představovat různá úskalí. Realitní ESO vám pomůže rizika snížit na minimum.

 

Pomoc s koupí i prodejem

 

Prodávajícímu pomůže Realitní ESO sehnat zájemce o koupi nemovitosti (ať se jedná o dům, byt, pozemek nebo třeba nebytové prostory atd.).

 

A naopak kupujícímu pomůže najít vhodnou nemovitost podle jeho představ a parametrů. V obou případech si samozřejmě bude účtovat provizi, na které se předem dohodne.

 

Jaký je průběh u prodeje?

 

Pokud se vám jedná o prodej bytu Praha, kontaktujte makléře, který působí v hlavním městě. Makléř se přijde podívat na vaši nemovitost, vyfotí si ji a vyhodnotí její stav.

 

Důležité také je, aby makléř zjistil, jaká je u vás situace. Tedy jestli je pro vás prioritní prodat co nejrychleji nebo vám záleží spíše na ceně. Podle získaných informací určí cenu nemovitosti, strategii prodeje a také s vámi podepíše zprostředkovatelskou smlouvu.

 

Pro prodej nemovitosti Praha je dále nutné vytvořit inzerát a vložit jej na internet. Dále je na makléři, aby doprovázel potenciální zájemce při prohlídkách nemovitosti.

 

V případě vážného zájmu je nutné ověřit klientovu koupěschopnost. Pokud opravdu dojde k prodeji, realitní kancelář zajistí také právní servis a další nutné záležitosti.

 

Jaký je průběh u koupě?

 

Jestliže se zajímáte o koupi, můžete realitní kancelář oslovit už na samém začátku vašeho hledání. Makléři zadáte vaše požadavky, tedy typ nemovitosti, cenu, lokalitu, velikost atd.

 

Jeho úkolem je najít takovou nemovitost, která bude co nejvíce odpovídat vašim představám. Zkušený makléř má přehled o realitách v dané lokalitě, takže ví, kde hledat pokud máte zájem o levné byty nebo atypický dům. Makléř s vámi bude samozřejmě i u prohlídek, protože on nejlíp ví, na co se zeptat.