Ubytování v Panorama Hotelu Praha – klid a památky na dosah

 

Panorama Hotel Praha je umístěn v klidné lokalitě na okraji centra metropole. Historické a kulturní pamětihodnosti jsou dostupné jen 4 stanice metrem. Čtyřhvězdičkový hotel patří k uznávaným pro svou vysokou úroveň služeb a velmi ochotný personál.

Mezi hotely v Praze si právě tento oblíbili hosté, kteří požadují servis prvotřídního mezinárodního hotelu se skvělým poměrem kvality a ceny. Hotel tvoří ideální základnu pro soukromé i obchodní návštěvy, pro výlety, poznávání krás města nebo vycházky za zábavou. Jen pár kroků od hotelu je stanice metra C Pankrác, odkud jste v centru za 10 minut.

Během chvíle se můžete procházet po Karlově mostě, vychutnávat výhledy na Pražský hrad. Dále můžete i zkusit dobrodružné výlety lodí po Vltavě, posezení u dobrého jídla a pití, koncerty, festivaly. Zkrátka si vychutnejte ojedinělou atmosféru Prahy.

 

Kvalitní služby za výhodnou cenu

Panorama hotel Praha nabízí ubytování v komfortních pokojích a apartmá. Jsou moderně zařízené, velmi prostorné a se spoustou světla. Hosté ubytovaní v pokojích vyšší kategorie mají volný vstup do fitness, wellness a business centra. V pokojích a apartmá je bezplatná Wi-Fi, centrální klimatizace, nejmodernější satelitní TV a pay-per-view filmy.

 

Turisté oceňují příjemný nápomocný personál

Patří mezi špičkové hotely, které ubytování Praha nabízí. Blízko hotelu je i moderní nákupní centrum. Jak název komplexu napovídá, poskytuje překrásné výhledy z pokojů na celé město. Recenze zahraničních hostů, kteří služeb využili, si na mezinárodně renomovaném webu tripadvisor.com pochvalují příjemný, ochotný a mimořádně nápomocný personál.

Wellness a fitness centrum naskýtá krásné výhledy na město, smíšenou a privátní saunu. Užijte si klid, romantiku Prahy a nechte se hýčkat a relaxujte ve špičkovém hotelu za skvělé ceny. Pražské hlavní vlakové nádraží je vzdáleno pouze pět stanic metrem. Nákupní centrum je sto metrů od ubytování. Od hotelu je také pro vozidla přímý přístup na dálnici D1, která spojuje Prahu s Brnem, Vídní, Bratislavou a Budapeští.

Hledáte hotel v Praze? Na stránkách hotel.cz najdete širokou nabídku pro ubytování v Praze.