Hledáte na prodej nebo pronájem nemovitosti specialistu v Praze?

 

Není mnoho lidí, kteří mají zkušenosti s prodejem nebo pronájmem nemovitostí. Jestliže patříte mezi ně, měli byste se raději spolehnout na pomoc specialisty. Pokud chcete skutečného profesionála v oblasti realit, zvolte Realitní ESO.

 

Je prodej bez realitky dobrý nápad?

 

Chystáte se prodat nebo pronajmout nemovitost v Praze? V hlavním městě je spousta nemovitostí a nabídka i poptávka po různých realitách je vysoká. Mohlo by se tedy zdát, že pronájem domu nebo bytu bude hračka.

 

Ale nemusí to tak být. Pokud se rozhodnete se do hledání zájemce pustit sami, čeká vás spousta práce a zabere vám to dost času. Pamatujte, že lidé se zájmem o prodej nemovitostí Praha jsou velmi opatrní a navíc konkurence je veliká.

 

Proto je může každá nesrovnalost nebo neúplná informace od zájmu odradit. Chybu můžete udělat v podstatě v každém kroku od špatně stanovené ceny, nekvalitních fotografií až po výběr serverů, které nikdo nesleduje. Cena ovšem bývá tím největším problémem.

 

Prodejce ji nejdříve stanoví příliš vysokou, což zájemce odradí. Snižování ceny poté vyvolává nedůvěryhodnost. Proto je správné stanovení ceny velice důležité hned na začátku.

 

Realitní ESO vám pomůže

 

Každý makléř pracuje v určité oblasti, kterou zná velmi dobře. Proto ví, kde se nachází volné byty, domy, pozemky i nebytové prostory. Stejně tak má spoustu poptávek po konkrétních nemovitostech.

 

Někdy tedy opravdu stačí oslovit makléře a on může hned vaši nabídku předložit několika zájemcům, u kterých ví, že by o konkrétní nemovitost mohli mít zájem. Potom je prodej nebo pronájem bytu Praha opravdu velmi rychlý.

 

Pokud o žádném zájemci neví, je potřeba umístit inzerát na internet a čekat na potenciální zájemce. S těmi potom bude chodit na prohlídky realit, kterých se samozřejmě můžete účastnit i vy.

 

Je jistě dobré vědět, komu budete prodávat nebo pronajímat vaši nemovitost. Při prodeji je nutné zjistit, zda je klient schopen nemovitost zaplatit nebo jestli mu bude poskytnuta hypotéka.